Effective solutions

Proje Rehabilitasyonu
Bir İlk daha !

HİZMET SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMALAR İÇİN
SORUNLU PROJE İYİLEŞTİRMELERİ

Hizmet sektöründe faaliyet göstermenin zorlukları çok iyi bilinmektedir. Zaman zaman, büyük emek ve yatırımlarla elde edilebilen, en güvendiğiniz projelerde dahi tarafları ayrılma noktasına itebilen yoğun müşteri memnuniyetsizliği yaşanabilmektedir. Çoğu zaman şikayetlerde haklılık payı olabildiği gibi bazen müşterinin kendisinden kaynaklanabilen sorunlar karşısında dahi eleştirileri üstlenmeye devam etmeniz gerekebiliyor. Taraflar arasına bir kez yerleşen olumsuz sinerjinin, sorunları yine tarafların ortaklaşa çözebilmelerinin önünde engel haline gelmesiyle kendi kendini besleyen çözümsüzlük sürecinde kaçınılmaz sonu adım adım izleyebiliyor ama engel olamıyorsunuz.

Böyle zamanlarda dışarıdan, profesyonel bir müdahilin davet edilerek sorunları belirlemesi, tüm taraflar için hassas dengeleri de gözeterek kalıcı çözümler geliştirmesi, sistemli ve süratli iyileştirmelerin müşteriye gösterilmesi sağlıklı bir çıkış yolu olabilir. Müşterinin kendisi için uzmanlar eliyle profesyonel çaba sarf edilmiş olduğunu görmesi bu aşamada en çok ihtiyaç duyulan olumlu izlenimi yenibaştan yaratmış olacaktır. Sorunların çözümlenmesi ardından ilişkinin tekrar, sağlıklı ve uzun soluklu bir zemine oturması mümkündür

Yönetim Danışmanlığının gerektirdiği multi-disipliner akademik donanımlarını, hizmet sektöründe geçirdikleri mesleki tecrübeleri ile birleştiren nitelikli uzman kadromuz müşterinizi size tekrar kazandırmaya hazır.